Na akciji (743)Hitno prodajem - kupujem (1679)

Bravar, mašinski tehničar posao u Sloveniji

Svi oglasi korisnika: adrgroup (oglasa: 17)
Kategorija: Poslovi i usluge / Ostalo
Grad: Srbija / Paraćin

Kontakt email:
info@adr-group.eu
Postavljen: 22-09-2017.

Tražimo radnike za rad u Sloveniji

Opis posla:  šifra [telefon]

Radi se u tvornici staklenih proizvoda

Očekujemo:

  • stručno obrazovanja  bravar ili druge mašinska struke
  • Poznavanje poznavanje mašine IS Emhart - prioritet
  • samostalno obavljati poslove po nalogu nadređenog,
  • Namanje [telefon] godine iskustva u sličnom položaju,
  • Dobro fizičko stanje i starost do [telefon] godina
  • motoričkih sposobnosti i preciznost
  • pozitivan stav prema poslu i zaposlenim
  •  radi se [telefon] sati dnevno na četeri izmene, dopodne, poslipodne, noču i onda dva dana slobodan

Nudimo:

  • zapošljavanje na određeno vrijeme ( [telefon] godina) uz mogućnost produženja,
  • interes, da se ostaje više godina ili stalno
  • solidna i redovna plata, (početna od [telefon] € dalje ovisi od znanja i iskustva)
  • jednom ljetno regres u visini cca [telefon] € do [telefon] €
  • financijska nagrada za božič (božičnica)
  • za dobar rad financijska stimulacija
  • prehrana se plača kot plače [telefon] , [telefon] € na dan
  • prevoz na posao organizovan
  • pomoč da se nađe boravak, trošak radnika
  • interes zapošljenja familije,
  • troškove ljekarskog pregleda nosi staklara

Informacije preko maila [email] na telefon [telefon] (od ponedeljka do petka od [telefon] . [telefon] do [telefon] . [telefon] sati) Upišite šifru posla

Podelite oglas na društvenim mrežama
Link je kopiran!
Ocenite oglas (0):

Kliknite za pregled svih oglasa ovog korisnika (17) »

Kontaktirajte vlasnika oglasa

  • * Naslov poruke:
  • * Vaš email:
  • Kontakt telefon:
  • * Poruka:
  • * Čekirajte da niste robot:

Ocenite korisnika adrgroup

  • * Ocenite korisnika adrgroup ukoliko ste saradjivali s njim

  • * Vaše ime:
  • * Napišite vaša iskustva sa navedenim korisnikom, ukoliko ste saradjivali s njim:
  • captcha code