Na akciji (744)Hitno prodajem - kupujem (1681)

Vođa projekta, »projekt manager« posao u Njemačkoj 030 3

Svi oglasi korisnika: adrgroup (oglasa: 17)
Kategorija: Poslovi i usluge / Ostalo
Grad: Srbija / Beograd

Kontakt email:
info@adr-group.eu
Postavljen: 27-01-2018.

Vođa projekta, »projekt manager« posao u Njemačkoj [telefon]

Naš partner je Slovenačko preduzeće koje radi u metalonoj i montažnoj industriji.. U raznim objektima vrši instalacije vodovodnih, ventilacionih i grejnih sistema. Preduzeče uglavnom radi u Nemačkoj, u manjoj meri u Belgiji, Austriji i Sloveniji.

Opis posla:  šifra [telefon]

Organizacija i nadzor posla, komunikacija sa vođom građevine, Izrada instalacija za vodo,  grejanje, hlađenje i komprimovani vazduh  u proizvodnji.  Montaža i demontaža sistema za grijanje i hlađenje.Tražimo radnike za rad u Njemačkoj.

Očekujemo:

  • stručno obrazovanja inženir mašinstva ili mašinski tehničar,
  • sposoban samostalno vođenje grupe radnika,
  • poznavanje čitanja planova,
  • samostalno obavljati poslove izrade mašinskih inštalacija,
  • starost od [telefon] do [telefon] godina,
  • najmanje [telefon] godine iskustva na sličnim poslovima, vođa projekta,
  • poznavanje zavarivanja Tig i CO [telefon] , atest bilo koji
  • probni rad [telefon] mjesec,
  • dobro fizičko stanje,
  • motoričke sposobnosti i preciznost,
  • pozitivan stav prema poslu i klijentima,
  • poznavanje njemačkog jezika najmanja A [telefon] - stručni dio usmeno i pisno
  • rad na visini,
  • papiri EU niso potrebni, jer radimo  radne dozvole (vize).

  • zapošljavanje na određeno vrijeme ( [telefon] godina) uz mogućnost produženja,
  • interes, da se ostaje više godina ili stalno,
  • solidna i redovna plata, (početna od [telefon] € neto dalje zavisi od znanja i iskustva [telefon] € stimulacija). Svi satovi kada radite su plačani, radi se od [telefon] do [telefon] sati mjesečno
  • uglavnom se radi od ponedeljka do subote,
  • godišnji odmor   [telefon] dana
  • poslodavac organizuje boravak, trošak poslodavca
  • prevoz iz Ljubljana u Njemačku (na posao i nazad) je trošak poslodavca, od kuče do Ljubjane trošak radnika
  • ljekarski radnik donese  sa sobom, predložiti račun  i troškove vrati poslodavac

Informacije preko maila [email] na telefon [telefon] (od ponedeljka do petka od [telefon] . [telefon] do [telefon] . [telefon] sati) Upišite šifru posla

Podelite oglas na društvenim mrežama
Link je kopiran!
Ocenite oglas (0):

Kliknite za pregled svih oglasa ovog korisnika (17) »

Kontaktirajte vlasnika oglasa

  • * Naslov poruke:
  • * Vaš email:
  • Kontakt telefon:
  • * Poruka:
  • * Čekirajte da niste robot:

Ocenite korisnika adrgroup

  • * Ocenite korisnika adrgroup ukoliko ste saradjivali s njim

  • * Vaše ime:
  • * Napišite vaša iskustva sa navedenim korisnikom, ukoliko ste saradjivali s njim:
  • captcha code